Casa Espacosa Com Piscina Em Guaruja
När du bor i Casa Espacosa Com Piscina Em Guarujá kan du enkelt nå Eden Beach, som ligger ungefär 2 km bort.
Villan har ett väldigt bra läge cirka 10 minuter med bil från La Plage shoppingcenter, medan natursevärdheter som Pernambucos strand ligger cirka 15 minuter bort med bil. Om du känner för att besöka omgivningarna, kolla in Guarujá Golf Club som ligger 2,1 km från denna villa.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök på boendet. Restaurangen Hilario's Lanches erbjuder sydamerikanska specialiteter mindre än 400 meter bort. Järnvägsstationen Pref Saladino är belägen cirka 100 minuter bort med bil.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Husdjur tillåtna
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Espacosa Com Piscina Em Guaruja en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Espacosa Com Piscina Em Guaruja erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Espacosa Com Piscina Em Guaruja?
Ett komplett kök finns på Casa Espacosa Com Piscina Em Guaruja. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Casa Espacosa Com Piscina Em Guaruja?
Man kan bo i Casa Espacosa Com Piscina Em Guaruja med sitt husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
I denna semesterbostad kan du utforska Guarujás viktigaste landmärken, inklusive Eden Beach (2 km), Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro Parish (4 km) och La Plage shoppingcenter, som finns inom 10 minuters bilresa.